Projeďme si několik dlouze očekávaných kulturních událostí, které nás čekají v příštích dvou měsících. Jedná se o kulturní trendy jako filmy, seriály a koncerty, o kterých je opravdu dobré vědět. Čtěte o tom, o čem se bude v příštích měsících mluvit!

Star Wars: Episode VII – The Force Awakens

Myslím že nikoho nepřekvapí, že se do zimních trendů dostaly nové Hvězdné války. Na ně budeme moct do kina zamířit už 17. prosince. Jedná se už o sedmou epizodu, která nese podtitul „Síla se probouzí“. Nejočekávanější filmovou událost tohoto roku si rozhodně nenechte ujít.

Malý princ

Animovaná fantasy na motivy stejnojmenné knihy, kterou zná snad celý svět. Přestože animované zpracování populárního díla vyvolává značné pochybnosti u potenciálních diváků, myslím, že hudba oscarového tvůrce Hanse Zimmermana je do kin přiláká, stejně jako známé hlasy Jamese Franca a Rachel McAdams. V kinech od 3. prosince.

Sherlock

Čtvrtá série oblíbeného britského seriálu, stejně jako Vánoce, už klepe na dveře, a je opravdu hodně očekávaná. Opět uvidíme Benedicta Cumberbatche a Martina Freemana spolu na jedné obrazovce bojovat proti zločinu. Na BBC už na Nový rok!

The Revenant

Další z oscarových pokusů Leonarda DiCapria, který ve filmu s podtitulem „Zmrtvýchvstání“ bojuje o holý život v nelítostné divočině. Po tom, co na sociálních sítích proběhl drb o znásilnění medvědem se na film chystá ještě více diváků. Každopádně, trailer slibuje mnoho. V kinech od 14. ledna.

Legends of Tomorrow

Spin-off populárních seriálů Arrow a The Flash. V jedné z hlavních rolí se objeví i hvězda seriálu Doctor Who, Arthur Darvill, jak jinak než jako cestovatel časem. Nezapomeňte si pustit trailer. Tenhle je opravdu povedený a určitě Vás navnadí. Seriál sledujte od 22. ledna.

Imagine Dragons v O2 aréně

A na závěr dlouho očekávaný koncert americké indie rockové hudební skupiny Imagine Dragons, kteří nás navštíví už podruhé. Tentokrát se svým nejnovějším albem Smoke and Mirrors. Většina lístků je už sice beznadějně vyprodaná, ale pořád jich pár k sehnání je. Tak si je přijďte poslechnout 16. ledna do pražské O2 arény.

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít