Tahle pětičlenná partička pocházející z Burlingtonu v kanadské provincii Ontario (kousek od Toronta) má v sobě zkrátka něco navíc. Něco co ostatní umělci často hledají celý život a někteří to ani nikdy nenajdou. Je to něco, co člověka dokáže vzít za koule/za srdce (dosaďte si orgán jaký potřebujte)!

Je to geniální mix energie, soudržnosti, nadšení, přátelství a radosti.

WALK OFF THE EARTH dokázali pojmout hudbu tak trochu jinak, zábavněji, jako například v tomhle inovativním cover videu Gotye, která má téměř 165 milionů shlédnutí:

Jejich YouTube kanál (https://www.youtube.com/user/walkofftheearth) je doslova nabitý perfektně provedenými hudebními videi, na které se dokážete dívat hodiny…

a hodiny…

Naprosto geniálni muzikanti, kteří umějí snad na všechny nástroje na světě a možná i na ty mimo něj.

Za posledních 5 let kapela získala přes 2 miliony oddaných fanoušků z celého světa a to díky svému unikátnímu a hřejivému přístupu k psaní písní, natáčení videí a neustálé interakci se všemi svými hudebními prvky.

Takže pokud bych měl odpovědět na otázku zda je jejich tvorba spíše umění nebo zábava, tak by odpověď zněla, že to co WOTE dělají, je naprosto geniální fúze mezi uměním a zábavou.

Těm kdo ještě Walk Off The Earth neznají, přeji příjemný čas strávený sledováním jejich videí.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít