Hodně se toho napovídalo i napsalo o tom, že Prague Fight Nigh nebude, nebo že půjde o nějaké „béčkové“ zápasy kohosi, koho fanoušci ani neznají, že se sportovní hala Královka nenaplní a tak dále. Pro všechny, kteří tomu uvěřili, máme jasný vzkaz – byl to nádherný večer plný skvělého MMA a K1!

Fight card byla velmi slušně zaplněna, jména jako Patrik Kincl či Ivan Buchinger a další fanoušky zkrátka táhnou. Sportovní hala Královka praskala ve švech a všichni se parádně bavili. O to šlo v první řadě už proto, že se toho o Prague Fight night napsalo opravdu hodně. Snad přímo na místě byli i všichni ti, kteří pochybovali a na vlastní oči tak viděli, jak se dělá kvalitní show.

Výsledky tentokrát vlastně nejsou vůbec důležité. Pokud nejste vyloženě skalním fanouškem některého z borců, chcete se hlavně bavit. Což se na Královce podařilo na výbornou. Snad jen doplníme, že dva hlavní borci své zápasy zvládli. Kincl si poradil s Italem Schiavolinim, Buchinger vyprovodil Ukrajince Oleinika. Organizátoři vsadili na nejistou kartu i formát a ukázalo se, že měli šťastnou ruku. Jen tak dál!

 Foto: Štěpán Černý

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít