O moderátorce Zorce Hejdové je známo, že ke svým pracovním povinnostem přistupuje velmi svědomitě a nic nepodcení. Což se jí při moderování slavnostního otevření ledové plochy v nákupním centru Europark Štěrboholy malinko vymstilo.

„Oblékla jsem si na sebe asi čtyři vrstvy oblečení, protože na ledě je přece zima. V informacích, které jsem dostala, bylo sice napsáno, že se jedná o ledovou plochu pod střechou, ale to je zimní stadion taky a mrznete tam…“ popisuje Zorka svou přípravu na akci.

Tentokrát to ovšem s opatrností skutečně přehnala. „Na místě jsem zjistila, že na ledě v nákupním centru je příjemně teplo a vrstvy jsem jednu po druhé odkládala, jinak bych taky mohla místo toho obávaného nachlazení dostat úžeh,“ směje se Zorka, která odložením přebytečných rukavic, čepice, šály a kožíšku ukázala, že ani nedávné svátky nenapáchaly na její vysportované postavě žádné škody.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít