Cestujte a SOUTĚŽTE: Vyhrajte navigaci Mio Spirit 7500LM nebo kameru Mio MiVue 658 Touch, která vyhrála v Anglii  prestižní ocenění.

Jak soutěžit ? Natočte autentickou situaci z cest, kterou nám nahrajete na youtube kanál Mio Česká republika a Slovensko, a nebo pošlete na Facebook Mio Česká republika do 6.5. 2016.

Účastník, který zašle nejvyšší počet nahraných ks, vyhraje Mio MiVue 658 Touch. Účastník, který pošle nejzábavnější video s nejvyšším počtem zhlédnutí, vyhraje navigaci Mio Spirit 7500LM.

Podmínky soutěže:

Zašlete autentické video z cest. Nahrajte na youtube kanál Mio Česká republika a Slovensko a pošlete nám zprávu na fb. V nahraném videu rozmazejte pohybující se objekty, registrační čísla vozidel a obličeje osob,  více informací zde http://www.zive.cz/bleskovky/youtube-nove-umi-rozmazavat-pohybujici-se-objekty-ve-videu/sc-4-a-181540/default.aspx

Pokud se Vám nepovede upravit video, napište nám do fb zpráv. A následně nahrajete na YT kanál. Budete zařazeni do soutěže!

Video však nesmí obsahovat drastické záběry z dopravních nehod a nesmí odporovat politice sítí Youtube a Facebook. Link na FB https://www.facebook.com/MioCZSK/

 

CESTUJTE. NAVIGUJTE. OBJEVUJTE. BAVTE SE. SOUTĚŽTE.

Detailní popis výher

Mio Spirit 7500 LM

Navigace Spirit 7500 LM obsahuje doživotní aktualizace map a tak už se nikdy nebudete muset starat o nové mapy nebo změny v silniční síti. Spirit 7500 LM vás zavede novými silnicemi i na nové adresy včetně čísel popisných a orientačních bez zaváhání.

Navigace Mio Spirit 7500 LM je vybavena nejnovější a nejpropracovanější navigační technologií. Díky pokročilé technologii IQRoutes™ a LearnMe Pro™ se dostanete k cíli vždy rychle a komfortně.

Široký 5palcový displej zobrazí o 32 % víc plochy než klasické 4,3palcové navigace. Spirit 7500 LM díky většímu displeji nabízí velmi pohodlné ovládání a nadstandardní velikost zobrazených map i doplňkových informací.

 

Mio MiVue 658 Wifi obdrželo prestižní ocenění SundayTimes Driving, http://www.driving.co.uk/car-clinic/buying-guide-leading-dashboard-cameras-dash-cams-reviewed/ .  Váš osobní svěděk na cestách + s dotykovou obrazovkou. Kamera MiVue 568 s 2,5” dotykovým displejem, vestavěnou GPS, možností uložení fotografie, směru, rychlosti a zeměpisných souřadnic a pak je synchronizovat s Google mapami.radka_dvr_pnd_2

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít