Zkoušeli jste to vypnout a zapnout?

Každý to známe. Jednou za čas, ať děláme co děláme, počítač prostě nefunguje. Nereaguje. Přestane spolupracovat. A můžeme na něj začít křičet, můžeme do něj bušit, můžeme ho zkoušet vypnout a zapnout…a nic. Problém se často sám vyřeší nějakým pravodivným neidentifikovatelným způsobem, když už lámeme nad vším hůl, případně zoufale bijeme klávesnicí do stolu a podobně. Můžou za to trpaslíci, Duch ve stroji nebo snad ta správná kolečka zapadla zpátky na své místo?

Konečné řešení počítačové otázky

Radikálně se rozhodl řešit svoji frustraci (prý několikaměsíční) jistý 37letý Lucas Hinch z amerického města Colorado Springs. Odnesl jednou večer svůj nebohý počítač do postranní uličky a vypálil do něj 8 ran z pistole, čímž se zlému stroji dokonale pomstil. Výstřely ale zaslechl náhodný kolemjdoucí a zavolal na Hinche policii, která ho na místě obvinila ze střelby na veřejnosti a udělila mu pokutu. Lucas Hinch uvedl, že si v tu chvíli vůbec neuvědomoval, že by mohl dělat něco nelegálního. Prostě si šel jenom vyřídit účty! Každopádně vraždou osobního počítače, nebo spíše nepovolenou střelbou, se bude dále zabývat soud, který určí, jestli bude následovat nějaký další postih.

Rozstřílený počítač

 

 

Zdroj: theguardian.com

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít