První prosincový den se v undergroundovém strahovském klubu 007 můžete těšit na jedinečný audiovizuální zážitek. Instalace tří projektorů na polopropustná plátna od umělce Tomáše Vavříčka se spojí s tvorbou Vladimira 518 a experimentálních Xpand, kteří kombinují industriální metal, punk rock a elektroniku.

Vladimir 518, člen legendárních PSH, se věnuje kromě hudby také tvorbě komiksů, knih, ilustrací a je vůdčí osobností labelu BiggBoss. Xpand jsou zcela nový projekt, kterému se v poslední době začíná dostávat pozornosti – například jejich postapokalyptický videoklip „Wolfpack“ byl právě vybrán do semifinále CineFestu v Los Angeles a jeho projekce se dočkáte i na strahovské Sedmičce. Pro tento večer si DJ Alyaz za gramofony připravil tvrdší set, který se opře primárně o tvorbu americké kapely Ministry. Start akce s úderem sedmé hodiny, vstupné na místě za symbolických 90 Kč.

Facebookovou událost naleznete ZDE.

https://www.youtube.com/watch?v=lwsIaoCRuOM

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít