Kdo rád vaří, ví, že kvalitní kuchyňské vybavení je polovinou úspěchu. Společnost Victorinox, známá pro své špičkové kapesní nože, slaví úspěchy i v domácnostech a u nejednoho kuchaře. Nyní představuje inovovanou kolekci Swiss Modern, jejíž původní verze získala prestižní ocenění „Red Dot“. Liniie se nyní rozšiřuje o steakový nůž s vlnitým okrajem, extra široký řezací nůž a vidlici pro přípravu jídla.

Původní kolekce zahrnovala steakový nůž, kuchyňský nůž, řezací nůž, nůž Santoku a nůž na chléb a pečivo. Linie byla a je spojením designu a funkční účelnosti. Nože jsou opatřeny kvalitní rukojetí z ořechového dřeva a ocelovou čepelí, která je odolná vůči opotřebení a zároveň tak ostrá, že přeřízne i náročnější výzvy. Ergonomické tvarování zvyšuje uživatelský komfort při používání a z nožů se tak stává budoucnost v každodenním vaření.

Rozšířená kolekce Swiss Modern

Původní kolekce se díky svému úspěchu dočkala zaslouženého rozšíření o steakový nůž s vlnitým okrajem, extra široký řezací nůž a vidlici. Všechny do jednoho jsou lehké, ergonomicky tvarované, opatřené rukojetí ze dřeva ořešáku evropského a bytelnou čepelí z nerezové oceli. O kvalitě kuchyňský nožů Victorinox vypovídá také fakt, že

Více informací naleznete na: www.victorinoxcz.cz

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít