Švýcarská značka Victorinox opět přichází se svými novinkami. Oblíbená kolekce tašek Werks Professional 2.0 je nově k dispozici v tmavě modré barvě Deep Lake symbolizující spolehlivost a inteligenci. Spojení inovativního a elegantního designu s lehkým, odolným materiálem a praktickými funkcemi přináší do života moderních podnikatelů a podnikatelek vítanou změnu!

Tašky Werks Professional 2.0 Deep Lake představují ideálního společníka především do práce i na běžné nošení. Jsou vyrobeny z lehké, ale vysoce odolné textilie, jejíž praktické využití doplňuje řada šikovných funkcí. Kromě nastavitelných a polstrovaných ramenních popruhů je to právě řada kapes a přihrádek, umožňující pohodlné a bezpečné uložení elektronických předmětů a dalších cenností. Dodatečný organizér přitom perfektně splňuje svou roli v uspořádání změti kabelů a nabíječek.

Kolekci tvoří tři multifunkční produkty, skládajících se z jedné crossbody tašky s kapsou na tablet a laptop a dvou aktovek na notebook velikosti 13″ a 15″. Každá taška je k dispozici v novém odstínu Deep Lake.

Pro více informací pro více informací zalistujte na webových stránkách: www.victorinoxcz.cz

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít