Je jasné, že konec léta 2016 bude jednoznačně patřit světoznámé značce Apple, avšak dlouho očekávaného modelu iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus se zřejmě nedočkáme. Co se plánů ze Sillicon Valley pro rok 2016 týče, jde o tajné informace, avšak přece jen unikly nějaké podpultové informace. Jaké?

Už od iPhonu 4, kdy vlajková loď Apple upustila od plastových telefonů a vydala se cestou hliníkových krytů, byly součástí konstrukce nepatrné, avšak velmi nevkusné tenké plastové proužky. A to z jednoho prostého důvodu. Obyčejný hliník nepatří zrovna mezi kovy, které by měly v oblibě nějak extrémně propouštět signál a tyto plastové tzv. antény obtékající konstrukci měly celý problém řešit. Inu, doba pokročila, vývoj v tomto segmentu nabírá rok co rok na obrátkách a proto není divu, že s tímto kouskem plastu se už u dalšího Apple modelu nesetkáme. Nový iPhone má už totiž disponovat inteligentní hliníkovou konstrukcí, která má zabezpečit lepší příjem a skvělou propustnost signálu. Bonusem má být také perfektní voděodolnost – viz. video níže.

https://www.youtube.com/watch?v=t_HbztTpL08

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít