Nejluxusnější ostrovy světa nabízí nespočet možností dovolené, od extrémních sportů až po lenošení na bílých plážích.

Cousine Island

Cousine Island je jeden ze 115 ostrovů, které tvoří Seychely. Tento tropický ostrůvek je dosažitelný pouze vrtulníkem. Pětihvězdičkový Cousine Island Resort and Spa je ideálním místem k pobytu pro ty, kteří touží po pohodlí, ale přitom mohou obdivovat přírodní krásy nejluxusnějšího ostrova. Cousine Island je rajská zahrada pro náročné.

cousine island

Mnemba Island

Ostrov, který je vzdálen několik málo kilometrů od východního cípu ostrova Zanzibar. Čekají vás nedotčené bílé pláže, třpytivá modrá voda a neskutečná romantika při západech slunce. Ubytovat se můžete v jednom z 10 plážových domků, kde má každý vlastní verandu s výhledem na oceán. Zde si přijdete na své při potápění, windsurfingu, jízdě na kajaku nebo při nerušeném nicnedělání.

Nejluxusnější ostrovy světa

Barbados

Ostrov se právem řadí mezi nejluxusnější ostrovy světa. V nabídce je zde několik luxusních hotelů, kde je pro vás připravena delikátní kuchyně a nespočet možností aktivit. Ohromující pobřeží s bílým pískem a blankytnou modří je dokonalé. Nejprestižnějším místem k pobytu je Sandy Lane – Luxury Golf & Spa Resort v St. James.

barbados

Turtle Island

Tropický ráj, kde se natáčel film Modrá laguna s Brooke Shields nebo seriál Ztraceni. Jeden z nejluxusnějších ostrovů se pyšní desítkami soukromých pláží a resorty, kde nepotkáte téměř nikoho (krom personálu, který se stará o vaše pohodlí). Ostrov se také pyšní tím, že dbá na životní prostředí. Toto místo vám vyrazí dech a už nikdy nebudete se chtít odjet.

turtle island

Cocoa Island

Další z řady nejluxusnějších ostrovů světa najdete na Maledivách. Pro návštěvníky je k dispozici 33 vil s nádhernými zahradami, bazény, lázněmi, centrem pro vodní sporty a elegantní restaurace, kde vám připraví nevídané delikatesy. Laguny na tomto ostrově snad nemohou být modřejší a písek hedvábnější.

cocoa island

Anguilla Island

Je relativním nováčkem mezi nejluxusnějšími ostrovy světa. Dlouho byl domovem vlivných a mocných. Nyní zde najdete několik pětihvězdičkových hotelů, které jsou snad na ještě lepší úrovni než v ostatních pětihvězdičkových destinacích. Hotely jsou zde často vysoce hodnoceny za design, dekor, služby i vybavení. Pláže jsou přesně takové, jaké si v Karibiku dokážete představit.

Anguilla island

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít