Český písničkář Thom Artway promluvil o jeho vztahu k politice, veganství i technologii. Kdo podle něj měl vyhrát americké volby, nebo na jaký film plánuje zajít do kina? Čtěte v exkluzivním rozhovoru.

Jsi vegan/vegetarián? Pokud ne, přemýšlel jsi někdy o tom, že se jím staneš?

Nejsem vegan, ani vegetarián, ale pracoval jsem půl roku v Irsku na farmě, kde jsem se staral o dobytek a na závěr mého půlročního pobytu jsem byl rozhodnutý, že nebudu jíst maso, protože ne všechno, co se na té farmě dělo, bylo pěkné. Například, když jsme museli nahnat krávy do kamionu, aby je odvezli na jatka. To člověk není k těm zvířatům úplně fér, když je musí popohánět. Tehdy jsem byl rozhodnutý, že maso jíst nebudu. Nicméně, přijel jsem domů a tam byl připravený guláš a má vůle to nedala.

Iphone, nebo android?thom

To si piš, že Iphone. Vždycky jsem měl jenom telefon, co jsem podědil, protože mě nebavilo za nový dávat tolik peněz. Až jednou, jsem si koupil telefon s androidem a ten se pořád aktualizoval a něco tam vyskakovalo. Potom jsem si rozbil display. Šlo to zapnout, ale nefungovala obrazovka. Všichni kolem mají Iphony a nikdo si nestěžuje, tak jsem si ho koupil. Měl jsem z toho blbý pocit, že to stálo tolik peněz, ale nemůžu si ho vynachválit. Je to jednoduché a konečně můžu pracovat, i když nejsem doma.

Kdo podle tebe vyhraje americké volby?

Já to nesleduji, ale dneska jsem na facebooku zahlédl nějaké funny video, kde Trump pošťuchuje Clintonovou a byla to sranda. To je asi všechno, co o tom vím. Nevím, kdo by byl lepší prezident. Věřím ale, že Americký lid vybere správně.

Zajímáš se o českou politiku? Chodíš volit?

Chodím volit prezidenta. Začíná to tu být velmi špatné. Volil jsem Karla Schwarzenberga a jsem proti Zemanovi. Ten člověk mě nebaví. Jinak se o politice s nikým moc nebavím. Není mi to jedno, ale nerozumím tomu natolik, abych mohl rozumovat. Ale už nejsem úplně nejmladší, nejsem teenager, tak mě celá situace zajímá čím dál tím víc. A je smutné sledovat, jak jeden člověk na hradě může rozbouřit celou společnost.

Na jaký film plánuješ jít v blízké době do kina?item_39256

Na Anthropoid, protože mě zajímá, jak to pojali. Těším se, až to uvidím. Nic jiného teď vidět asi nechci. Nedávno jsem byl na Dívce ve vlaku a to bylo psycho, takže teď ten Anthropoid. Recenze zatím nejsou nic moc, ale člověk se nemůže řídit jenom tím.

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít