Co nám o svém osobním životě prozradil tento český hudebník? Dozvíte se, jaký je Thom Artway v kuchyni, co dělává ve sprše a mnoho jiného.

Jsi spíše psí, nebo kočičí člověk?

To znamená, jestli mám raději kočky, nebo psi? Tak padesát na padesát. Kočku ani psa nemám, ale na Moravě máme Pantera. To je kočka, co se jmenuje Panter. A vlastně máme i psa, u ségry. Takže, když přijedu domů na Moravu, mám psa i kočku.

Věříš na osud, nebo máš život pevně ve svých rukách?Thom Artway

Já si myslím, že člověk by měl být zodpovědný sám za sebe a nespoléhat na náhodu, ani nečekat na příležitost. Měli bychom tomu jít na proti. Jestli je to osud, to nevím. Nicméně, dělám co mě baví. Myslím, že když člověk vidí smysl v tom, co dělá, a nemusí to být hudba, může to být cokoliv, tak mu ten osud, nebo co, jde naproti.

Umíš vařit? Co je tvá specialita?

Vařit si myslím že trošku umím, ale jenom takový ty klasiky. Těstoviny s tuňákem, nebo tomatovou omáčkou. Když jsem byl v Austrálii a bydlel jsem u inda, tak ten mě naučil dělat chicken kari a to mě hrozně baví vařit.

Existuje něco, co jsi v životě ne/udělal a teď toho lituješ?

Ano, ale není to věc, která by měla být veřejná. Z hudební stránky asi ne. Možná, když jsem šel do Superstar v šestnácti a vyhodili mě už v předkole. Ale kdybych tam nešel, tak bych neměl motivaci se zlepšit.

Zpíváš si ve sprše?

No nevím. Občas si pustím hudbu a jenom si broukám, ale ne že bych bral sprchu jako pódium. Spíš si pískám.

 

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít