MÁTE UŽ DOST OMLETÝCH SONGŮ? MÁTE UŽ PLNÉ ZUBY RÁDIÍ, KTERÉ VÁM URČUJÍ CO MÁTE POSLOUCHAT A CO NE? URČETE SI SVŮJ STYL SAMI! MYJUKEBOXX SERVÍRUJE ZAJÍMAVÉ TIPY NA KAPELY, KLIPY, SINGLY, A CO SI POSLECHNETE…UŽ JE JEN NA VÁS.

FB: ZDE

ŽÁNR: R&B/Soul

NÁRODNOST: Kanada

O The Weekndovi jsme psali už dříve a od posledního článku se mnohé změnilo. Jak díky kvalitní hudbě, tak i uzavřeným smlouvám (smlouva s Apple pro uběhlé vystoupení na WWDC 2015vystoupení na Apple Music Festival, reklama pro Apple Music, spolupodílení se na soundtracku pro film 50 odstínů šedi,…) se The Weekndovi daří. Názornou ukázkou toho je, že se mu daří je i jeho písnička ze soundtracku pro film 50 odstínů šedi. Skladba s názvem Earned It se nachází také na jeho nedávno vydaném albu Beauty Behind The Madness a oproti I Can’t Feel My Face se jedná o pomalejší věc, tudíž něco spíše pro slečny a dámy!

Jinak pro zajímavost, od vypuštění již zmiňovaného alba uběhly skoro dva týdny a žebříčky hudebních hitparád jsou zajímavé, no, koukněte sami:

Australian Albums (ARIA)  1
Belgian Albums (Ultratop Flanders)  2
Belgian Albums (Ultratop Wallonia) 10
Canadian Albums (Billboard) 1
Dutch Albums (MegaCharts) 2
French Albums (SNEP) 6
German Albums (Offizielle Top 100) 7
Irish Albums (IRMA) 2
Italian Albums (FIMI) 21
New Zealand Albums (Recorded Music NZ) 2
Swedish Albums (Sverigetopplistan) 3
Swiss Albums (Schweizer Hitparade) 4
UK Albums (OCC) 1
UK R&B Albums (OCC) 1
US Billboard 200 1
US Top R&B/Hip-Hop Albums (Billboard) 1

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít