The Raid 2: Nejpřísnější loňský akčňák
HODNOCENÍ80%
80%Totale score
Waardering gebruiker: (0 Votes)
0%

The Raid 2 (2014)

Pokud jsem si u jedničky povzdechnul nad prakticky nulovou výpravou, dvojka je v tomhle pravý opak – boj s ogranizovaným zločinem se přemístil z paneláku do ulic, takže i příběh má mnohem větší prostor na vlastní vyprávění, i když možná právě to natlakování jedničky uvnitř zabarikádované budovy mělo své kouzlo. Na ploše dvou a půl hodin máme opět naservírované bojové umění, ze kterého si sednete na zadek. Většina akčních scén je naprosto krutá, sotva budete stíhat kmitat očima po obrazovce a některé záběry a vychytávky ani nepoberete, jak je možné něco tak šíleného vůbec vymyslet, s tělem dokázat provést, sesynchronizovat s ostatními herci a ještě věrohodně natočit. Všechny záběry jsou tak autentické, že si o každé zlomené končetině, zabodnutém noži nebo střelné ráně budete muset myslet, že se to snad doopravdy stalo. K tomu opět špičková moderní produkce a sympatické obsazení. Vypadá to, že Indonésie udeřila podruhé a znovu převzala pomyslné žezlo současného akčního filmu!

hodnocení: 8  / 10

 

Info k filmu ZDE.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít