The Pyramid: Další podzemní found footage
HODNOCENÍ40%
40%Totale score
Waardering gebruiker: (0 Votes)
0%

The Pyramid (2014)

Found footage z prostor egyptských pyramid? To by chtěl přece každý!!! On je to tedy FF kombinovaný, ale i tak. Je zajímavé, že po tom, co byl FF i na Měsíci, nenapadlo někoho dřív přijít s touto atraktivní lokalitou, protože egyptská tématika táhne a táhnout bude ještě pěkně dlouho. Trailer solidně nadchnul, takže teď už to jen nezkazit! A? Nooo, nemá talent, Kuzma je támhle! Dlouhodobě se zamýšlím na jedním společným atributem, který provází 80% hororových filmů a tím je nelogické chování postav. Autoři si zřejmě myslí, že by se bez toho jejich film neobešel. A to je kardinální omyl. Rád bych si jednou dopřál film, ve kterém bude aspoň někdo uvažovat s chladnou hlavou. Tady se ještě ruku v ruce dočkáme ne dostatečně uvěřitelných hereckých výkonů, přestože postavy jsou vybrány docela reprezentativně. Nicméně hlavním klínem do rakve jsou počítačové efekty, které jsou tentokrát opravdu mizerné, což je docela paradox, když připustíme, že žánr Found Footage ušel solidní kus cesty a je tedy za tu dobu dostatečně zřejmé, kde dělávají soudruzi chyby a není důvod je znovu a znovu opakovat, nota bene ještě v markantnější míře. Ale abych jenom nehanil, film měl docela solidní tah na bránu, protože prostory pyramidy jsou samy o sobě zajímavé a vy nutně musíte vědět, co se pod tou zemí děje. To ovšem platí jen do doby, než se začnou objevovat první digitální prevíti. To pak rychle pochopíte, že se jedná a podobnou hrůzu jako je nedávno uvedený film Pod zemí.

hodnocení: 4  / 10

Info k filmu ZDE.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít