SkyHouse  je inovativní bydlení pro moderní lidi, kteří ale nezapomínají šetřit přírodu. Sférický dům je velmi energeticky úsporný a odolný vůči přírodním vlivům: vydrží tlak napadaného sněhu (až 700 kg/m2), i zemětřesení do 7.stupně Richterovy škály. Díky svému tvaru je dům mimořádně pevný a nepožaduje přítomnost nosných zdí v interiéru, díky čemuž si můžete vnitřní prostor upravit dle sebe bez jakýchkoliv omezení.

V nabídce najdete 6 variací, které se liší rozměrem i dispozicí, všechny ale mají 2 patra. Každé obydlí je vyrobeno z ekologických materiálů, šetří energii a teplo, a velmi rychle se staví. Komplet pro stavbu se umisťuje do kontejneru o délce 40 stop a je připraven vyrazit do jakékoliv lokality. Po začátku stavby se na místo umisťuje web kamera, a tak můžete průběh procesu sledovat v on-line režimu.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít