Seriál, který vychází asi tak často jako prasata lítají po obloze (Už i BBC si z toho dělá srandu…) se dočká dalšího dílu. Tedy zatím máme jenom minutu a půl dlouhý trailer, ale už i to zahřeje.

Sherlock by se podle mého osobního názoru neměl klasifikovat jako seriál, ale jako cyklus devíti (a možná více…) devadesátiminutových filmů. (Stíhat to sledovat časově náročné fakt není…) Ale právě proto, že je toho tak málo, zůstává hodně prostoru fanouškům. (Což nevím jestli je úplně dobře. Třeba když je jeden z devíti dílů čistý fanservis, protože Moffat je tumblr_ns230n3woU1tavfrqo1_500líný a fanfikcí je mraky tak nevím jestli si to naprintscreenovat, vytisknout a vylepit po pokoji because it’s fuc*ing amazing nebo se naštvat protože scénáristé nedokážou přijít s něčím z vlastní hlavy.)

Vánoční speciál se sice opozdil jenom o rok, což není tak hrozné, ale čtvrtá série se začne točit až na jaře 2016. Takže dle tradičního sherlockovského tempa ji můžeme očekávat nejdříve tak v lednu 2017. (Když začnete Sherlocka sledovat teď a chcete to praktikovat nějak pravidelně, abyste na čtvrtou sérii nemuseli dlouho čekat, stačí shlédnout jeden díl za 50 dní. Každý den přibližně půl minuty. Nebo všechno najednou během čtrnácti hodin (Čůrpauzy jsou už započítány…) a přidejte se do fandomu, který vás naučí co je to trpělivost. (Jestli jste úchylní na přesnost a chcete ty čísla úplně přesně spočítejte si to sami nebo si to někde najděte. Takhle zaokrouhlené to v tom článku vypadá okumalebně.)

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít