Seriál, objevující se na našich obrazovkách tak často, že by se mezi jednotlivými sériemi probudilo deset Růženek z kómatu, obšťastnil diváky svou letmou přítomností na počátku roku 2016. Ano, dostali jsme „vánoční speciál“. Sice trošku opožděně (to asi někomu nepřišly vánoční balíčky poštou včas …), ale to už teď nikoho nezajímá.

Sherlock BBCOdporná/ohavná nevěsta (Přízračná.. Jasně.. To je moc hezký překlad… Takový poetický…) nejspíš ale pouze zmátla všechny věrné fanoušky, jelikož díl skoro nikdo nepochopil. Já si z něj odnesla poučení, že nezabíjí pád ale dopad, že Moffat čte moc fanfikcí a že za každým duchem stojí kult sufražetek. Nemám žádnou vševysvětlující teorii k předložení, takže tímto asi končím co se speciálu týče.

Za několik let nás čeká čtvrtá série seriálu Sherlock od BBC. Shrňme si několik faktů co o ní víme ještě než opadne hype ze speciálu.

  1. Čtvrtá série bude mít opět jen tři díly. První napíše Mark Gatiss, druhou Steven Moffat a při psaní třetí spojí své síly dohromady.
  2. Další děj se bude odehrávat opět v přítomnosti.
  3. Natáčení začne letos na jaře.
  4. Přijde doba temna. Příští série má být mnohem temnější než série předchozí. Moffat prohlásil, že má „very good set of ideas“. Za klíčové slovo označil „důsledky“ a taky mlel něco o potrestání Clary Oswald v seriálu Doctor Who. Neřekl ale na čem jede, takže to zase skoro nikdo nepochopil.Sherlock BBC
  5. Sherlock s dítětem v náručí. Vysněná scéna mnoha fanynek se ve čtverté sérii možná doopravdy uskuteční. John a Mary na konci třetí série čekali dítě, takže možná ve čtvrté budeme mít malého Watsníčka.
  6. Cokoliv se ve čtvrté sérii stane, nebude to konec. Pátá série byla oficiálně potvrzena. Takže se té čtvrté nebojte, ať se stane cokoliv, Sherlock musí přežít až do páté… Nebo snad ne? A záleží na tom vůbec, když být mrtvý je teď sexy?

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít