Pokud jste tímto fenoménem ještě nepolíbení, Tinder je seznamovací aplikace fungující na bázi udělováním KO a OK k jednotlivých obrázkům, uživatelům, které vám aplikace nekonečně servíruje. Pohybem doleva stínáte hlavy, pohybem doprava dáváte dotyčnému možnou šanci. Propojení obou uživatelů se naváže až ve chvíli, kdy se dva uživatelé navzájem označí jako OK. Poté se nabídne i možnost chatu, a s dotyčným můžete směle konverzovat.

tině

Redakce Myboxx podrobila aplikaci testem, který se zaměřil na reakce žen a mužů v moment seznámení (po tindrovsku spojení). Z deseti propojení na mužském profilu se po dobu jednoho týdne kupodivu neozvala ani jedna ze seznamovatelek. Těžko říct, co tento fakt zapříčinilo, možná jen dámy čekaly na oslovení z druhé strany.

Naopak na ženském profilu se z prvních deseti spojení ozvala hned celá desítka mužů. Šokujícím číslem je, že 8 zájemců o ,,seznámení“ si bez ostychu rovnou řekli o sex. Chápeme, že seznamka Tinder (pro muže a ženy) byla inspirována seznamkou Grinder (pro muže a muže), kteří hledali sexuální povyražení, ale že by se tato atmosféra přenesla i do Tinderu? Zbývající dva muži navázali konverzaci vcelku běžným oslovením bez jakýchkoliv návrhů a narážek.

tin1

V případě, že jste nezadaní, prahnete po seznámí a aplikace Tinder vás zrovna neoslovila, zkuste jinou z deseti top seznamek: E-darling, Be2, C-date, BaDoo, lidé.cz, seznamka.cz, rande.cz, jiskření.cz, štěstí.cz.

 

 

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít