„Beru ji takovou, jaká je a nic bych na ní neměnil. Nic nečekám. Ten, kdo očekává, je většinou nešťastný člověk. Dara je úžasná,“ říká o své současné životní partnerce rapper Rytmus.

„Potkali jsme se kdysi ve studiu, kde jsem nahrávala jeden projekt a Patrik tam pracoval s kapelou Kontrafakt. Byla jsem těhotná, s obrovským břichem, chlapci z kapely mi gratulovali a tehdy poprvé Patrikův kolega Ego vyslovil s lítostí: Sakra a já jsem si myslel, že bys mohla být s Patrikem…Až po letech, když už jsme byli spolu, jsme si na tuhle větu vzpomněli…“ přiznává Dara Rollins ve filmu RYTMUS sídliskový sen, který se v českých kinech objeví již 20. srpna 2015.

Vztah Rytmuse a Dary se začal rodit při jednom společném projektu a ve filmu uvidíte náhodný záznam rozhovoru, který měl možná osudový význam pro budoucnost obou zpěváků. „Stáli jsme vedle sebe a jako bychom si oba podvědomě řekli: sakra proč my dva jsme spolu vlastně nikdy nic neměli?“ vzpomíná Dara ve filmu a směje se: „Pár hodin na to mi od něj přišla pěkná esemeska a… slušná esemeska…“

Co bylo v esemesce? A byla opravdu slušná? Podívejte se na ukázku z filmu RYTMUS sídliskový sen.

Změnil ho život s Darou nějakým způsobem?  „Myslím, že v zásadě nijak, protože starého psa novým kouskům nenaučíte. Žiju tak jako předtím, akorát dozrávám, jsem ve všem zkušenější. Přirozeně rosteme a ve všem se podporujeme. Snažíme se najít klíč k tomu, mít krásný život,“ odhaluje Rytmus část společného soukromí.

Film, který natáčel osm let režisér Miro Drobný se však dotýká i Rytmusovy minulosti – dětství v piešťanském sídlišti, problémů s autoritami, hledání vlastní identity, překvapivého odhalování rodinných tajemství.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít