Co funguje nejlépe funguje jako letní, zdravé osvěžení? Tento ledový čaj dokáže potěšit tím, že je speciálně vyvinutý odborníky pro zalití studenou vodou. Bez zdlouhavého vaření je hotový, a přitom je vyroben ze skutečných lístků pravého černého čaje a chutná v duchu nejlepší anglické čajové tradice. Inspirovat se můžete i spoustou receptů na báječné koktejly: ZDE

Soutěžit můžete o:

Sadu na přípravu ledového čaje, která obsahuje dvě balení tohoto vynikajícího ledového nápoje a originální retro sklenici s módním potiskem. Jedno balení je s chutí anglické čajové klasiky English Tea a druhé se svěží letní příchutí citrónu a lahodné limetky Lemon & Lime.

Jak soutěžit?
Napište nám do komentářů, jaký je váš oblíbený letní nápoj.

Nejlepší komentáře odměníme.
Soutěž trvá do konce srpna.

Balení: 2x 20 samostatně balených sáčků, 1x sklenice s víčkem
zdravé osvěžení

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít