Pokud jste rozhodnuti, že sobě nebo svým nejdražším nadělíte k letošním Vánocům nějakou cennou historickou raritku, tak Primky SPARTAK RETRO jsou bezesporu trefou do černého. Tyto ikonické a nadčasové hodinky jsou z produkce společnosti ELTON hodinářská, jediného výrobce českých hodinek značky PRIM. Inspirovány byly původními hodinkami SPARTAK z roku 1954, jejichž minimalistický design je aktuální i po více než 60 letech od vytvoření prvního prototypu.

LIMITOVANÁ EDICE SPARTAK RETRO

Pro opravdové milovníky retro stylu:
Tento model odpovídá původní podobě legendárního modelu nejvíce. Vedle tohoto sběratelského klenotu byla vytvořena i otevřená edice, ve čtyřech barevných variantách, které umožňují sladit hodinky s celkovým stylem oblékání majitele.

 

prim2prim3prim4  spartak

  • Bílý číselník s černými indexy, černěné hůlkové ručky
  • Černý číselník se zlatými indexy, zlacené hůlkové ručky
  • Modrý číselník se stříbrnými indexy a hůlkové ručky v barvě bílého kovu
  • Číselník zlatá patina s hnědými indexy, ručky modřené kalením.

HODINKY, KTERÉ TESTOVAL I PREZIDENT
SPARTAK byly vůbec první náramkové hodinky, vyrobené v Československu. Podle zdrojů se do výběru jména mohla zapojit veřejnost, čímž se příprava výroby stala doslova celonárodní záležitostí. První ověřovací sérii dostali zaměstnanci vnitřního obchodu, přes dělníky a pracovníky v zemědělství, až po tehdejšího prezidenta republiky Antonína Zápotockého.

Pokud Vás více zajímají tyto či jiné hodinky, neváhejte navštívit www.prim.cz

 

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít