Největší česká oslava živé stravy a vůbec zdravého životního stylu je opět tady! Raw Fest je nejočekávanější akce roku pro všechny, kteří se chtějí bavit a zároveň žít zdravě. Pro všechny, kteří si četli náš článek o conscious parties, buďte si jisti, že toto je conscious party roku, která navíc trvá celý víkend!

Kdy? 6. a 7. června.
Kde? Na pražském ostrově Štvanice.

Základní otázku, kterou ti zodpovíme, je Proč tam máš vůbec chodit?

Jedním slovem: inspirace. Inspirace, a to nejen v oblasti tvého jídelníčku, ale celkového zhodnocení pohledu na život. Běž tam, i když nejsi na živé (raw) stravě a nech své předsudky doma. Prostě vyzkoušej vše, co se ti tam nabídne a prozkoumávej nové cesty. Raw Fest je dobrodružství nejen pro tvoje tělo, ale i ducha. Věř nám, že toto je akce plná radosti a těšení se ze života v dnešní době unikátním (avšak po krátkém zamyšlení nám dojde, že vlastně přirozeným) způsobem. Běž tam klidně i sám – zaručujeme, že nebudeš litovat. A kdo ví, třeba tam právě potkáš i nové kamarády!

Co tam najdeš?

Raw Fest je převážně o jídle, ovšem ne jen tak ledajakém. Na Raw Festu najdeš ty nejlepší podniky z oblasti živé stravy momentálně fungující v ČR. Je to jedinečný labužnický zážitek. Můžeš si potom jídlo vzít s sebou, sednout si do trávy a vyslechnout přednášku z oblasti zdravého životního stylu od zajímavých a inspirujících osobností. Až po jídle a přednášce nabereš novou energii, můžeš jí ihned zužitkovat a zacvičit si na připravených sportovních workshopech. A takhle můžeš jet celý víkend. 😉

Netřeba dalších slov – zažij si to sám!

Když jsme se na Raw Festu byli společně podívat loni, byli jsme ve svém živlu; tolik úsměvů, pohody a inspirace na jednom místě! A to jídlo! Nepopsatelná radost. Skutečně ti doporučujeme na Raw Fest zajít a zažít si to pro sebe. Můžeme ti tu popisovat jak je tahle akce skvělá, ale dokud si to nezažiješ sám, tak to pro tebe stejně nebude mít zásadní význam.

Každopádně, pro nás je až k neuvěření, že Raw Fest se koná teprve podruhé. Už minulý rok při své premiéře zaznamenala tato akce veliký úspěch. Jsme vděční tvůrcům tohoto festivalu, protože jsme přesvědčeni, že přesně tyto akce potřebujeme k rozvoji našemu i naší společnosti jako celku tím zdravým směrem. Je skvělé sledovat, že se takovému záměru u nás daří.

Přejeme Raw Festu 2015 velký úspěch a uvidíme se tam!

P.S. Pro bližší info o akci se podívej na rawfest.cz.

 

O autorovi

Good Vibes
Zdraví - Motivace - Život

Zdroj inspirace pro tvou Mysl a tvé Tělo.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít