Purity Ring – mimořádný hudební zážitek konečně v ČR!

Když byli Purity Ring v Evropě naposled, minuli nás solidní obklikou a nejblíže byli k zastihnutí v Mnichově. Tenkrát jsem zcela nadšen z druhého alba Another Eternity opravdu přemýšlel, že se vydám za hranice naší země, abych si tuhle událost mohl také dopřát. Naštěstí ale prozíravá agentura www.fource.cz přináší jejich koncert i domácí fanouškům a já bych nedal nic za to, že bude vyprodáno. Jejich hudba si to totiž zaslouží! Dále ale již tisková zpráva:

PURITY RING. Jejich debutové album způsobilo na nezávislé hudební scéně pěkný rozruch. Futuristický pop učaroval jak fanouškům, tak kritikům. Letos Purity Ring vydali druhou desku, kterou představí 5. listopadu 2015 v klubu Roxy i českému publiku. Vstupenky jsou k dostání na webu GoOut.cz a v síti Ticketpro. Cena za lístek je 490 Kč.

Purity Ring tvoří dvojice Megan James and Corin Roddick. Úspěšná debutová deska Shrines z roku 2012 vznikala současně v Montréalu a Halifaxu. Tisíc kilometrů od sebe tvořili Megan a Corin nesmírně celistvou desku, která měla způsobit malou hudební revoluci. Pitchfork ji označil jako „nejlepší novou hudbu”, chválou nešetřil ani Rolling Stone, New York Times nebo NPR.

Na jejich druhý počin fanoušci čekali celé tři roky až do března letošního roku. Another Eternity tentokát vznikla klasicky ve studiu v rodném Edmontonu, odkud formace čerpala inspiraci. Meganin charakteristický zpěv, dokonale mrazivé beaty a náznaky tanečních rytmů posouvají Purity Ring zas o krok vpřed. V České republice se kapela představí vůbec poprvé.

V roli předskokana se představí americká zpěvačka a skladatelka Empress Of.

Vstupenky

GoOut.cz goout.cz/cs/listky/purity-ring/kqf/

Ticketpro.cz www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1629519-purity-ring.html

FB událost

https://www.facebook.com/events/403185066538004/

Oficiální videa

Fineshrine www.youtube.com/watch?v=Xqw4wo8vdY8

push pull www.youtube.com/watch?v=xiV0RN0mPSk

bodyache www.youtube.com/watch?v=LbqcXnTt-7o

 

img-purity-ring_131323645769 purity-ring-2015

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít