Italský šampionát vozů Formule 4 má před sebou další díl. Jezdce tentokrát přivítá slavný okruh v Imole a chybět u toho samozřejmě nebude ani český pilot Petr Ptáček junior. Ten bude navíc patřit mezi největší favority na „bednu“.

V sobotu a v neděli bude na programu další napínavá podívaná v rámci italské Formule 4. Českého fanouška může těšit, že jednu z hlavních rolí zde hraje i náš Petr Ptáček junior. Letošní sezóna mu zatím vychází opravdu parádně a díky skvělým výsledkům už se probojoval na průběžné třetí místo, navíc s úctyhodným náskokem vede pořadí nováčků. Nezasvěcený pozorovatel by mohl říct, že na co Petr sáhne, co se mu daří. Tím spíš, když zazářil i ve španělské F4, kam si na chvíli „doskočil“ v rámci přípravy. Nebyl by to ale tento talentovaný pilot, kdyby byl sám se sebou spokojen. „Mám ještě rezervy, dobře si to uvědomuji. Stále se učím, každý závod je pro mne velká škola,“ usmívá se Ptáček.

Necelých pět kilometrů dlouhý okruh u městečka Imola v provincii Bologna bude pro českého jezdce velkou výzvou. Je totiž jedním z mála, na kterém se jezdí proti směru hodinových ručiček, což je vždycky nezvyk a piloti se s tím musí sžít. Pro Petra by to však nemělo znamenat nic neřešitelného. Už dávno není žádným vyjukaným zelenáčem, prakticky během chvíle se svými výkony pasoval na favorita každého závodu, do kterého nastoupí. Jestli chcete vědět, jak to o víkendu dopadne, sledujete live streaming na webových stránkách italské F4 zde.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít