Možná za ni mohou geny, možná nevhodná životospráva… Ať už je to jakkoli, nevzhledná celulitida by mohla leckomu pokazit nadcházející plavkovou sezónu a s ní i celé léto. Osvědčeným receptem, který nám pomůže se jí zbavit, je detox. A to nejen ten vnitřní, který je samozřejmě základem pro očistu organismu, ale i ten vnější, k němuž se báječně hodí koupelové soli.

Totiž právě koupelová sůl, a o té panenské to platí dvojnásob, obsahuje vysoké množství minerálů, zejména tedy hořčíku. Ten je v boji s celulitidou, ale například i s pupínky nebo jinými zánětlivými projevy na kůži, zcela stěžejní, neboť při koupeli prostupuje do pokožky, zlepšuje její prokrvení, pomáhá z ní vyloučit zadržovanou vodu a podílí se na odstranění odumřelých buněk z jejího povrchu. Po koupeli je tedy pokožka znatelně hladší a vitální.

Zároveň se sůl přidaná do koupele postará o uvolnění svalů namožených z jarních a letních sportovních aktivit a také má příznivý vliv na správné fungování štítné žlázy.

Napusťte si tedy vanu a rozpusťte v ní krystaly panenské soli z chráněné oblasti Es Trenc na Mallorce, jež je považována za jednu z nejkvalitnějších mořských solí vůbec a sbírá se ručně přímo z jezírek, v nichž vzniká. Sůl je navíc obohacena o podmanivou květinovou vůni, která vás do této krásné přímořské oblasti alespoň na chvíli přenese.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít