Pořad z dílny Discovery Channel na pomezí dokumentu a reality tentokrát představí jedno z posledních rybářských měst Newport v Oregonu, které se nalézá na březích nechvalně známé oblasti Hřbitova vraků v Tichém oceánu. Zdejší lovci krabů Cancer magister a jejich rodiny obětují vše, aby se rybolovem uživili.

Rick Price manning the block of the FV Western Breeze.

Rick Price manning the block of the FV Western Breeze.

Deckhands throwing a line in at night.

Deckhands throwing a line in at night.

Deckhands catching crab on the Winona J.  Kyle Duke working the block.

Deckhands catching crab on the Winona J. Kyle Duke working the block.

Tento nejnebezpečnější druh rybolovu na světě má na svědomí zkázu nespočtu lodí. V boji s rozbouřeným mořem přišlo o život již mnoho lidí. Oregonské pobřeží se nejenže doslova hemží mořskými tvory, ale číhá zde navíc bludiště písečných nánosů a silných proudů. Nejsmrtelnější úlovek: Nebezpečná zátoka vstoupí na paluby lodí, které proplouvají touto oblastí charakterizovanou obrovskými vlnami a nepředvídatelnými podmínkami. Ale jak se cítí ti, kteří zůstávají na souši? Tato řada se zaměří na životy samotných rodin. Mnohé z nich zde žijí již po dlouhé generace. Každý rok se v rozdivočelých mořských vodách ztratí řada rybářů, ale rodiny v Newportu svůj osud snášejí a snaží se svoje město udržet při životě.

Na Discovery Channel od úterý 13. prosince ve 20:00 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=hdNl7Doj4KM

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít