HATCHIMALS žijí ve vajíčkách. A kdo je uvnitř? To je překvapení!

Každé vajíčko obsahuje interaktivní hračku. Děti pečují o vajíčko s láskou a hračka uvnitř citlivě reaguje na každý dotek nebo pohlazení. Její oči se uvnitř vajíčka barevně rozsvítí a vydává roztomilé zvuky, kterými dětem říká, jak se cítí! HATCHIMALS unikátně využívá dotek dítěte pro svoje zrození a vytvoření pouta mezi nimi. Dítě se tak naučí pečovat o zvířátko, které se díky kouzlu hračky a jeho péči vyklube a vyroste. Děti tak stále objevují něco nového.

Děti si s vajíčkem hrají a starají se o něho a v okamžiku, kdy mu zasvítí duhové oči se z vajíčka začne klubat zvířátko! Zažijí spolu spoustu zábavy. HATCHIMALS se nemohou vyklubat sami. Každý dotek jim pomůže proklovat si cestu ven z vajíčka! Pak přijde ten magický moment a HATCHIMALS se vyklube. Chvíle překvapení, který z nich to bude?

HATCHIMALS je unikátní, interaktivní hračka a stejně unikátní je i technologie ROZŠÍŘENÁ REALITA (AUGMENTED REALITY). Připravili jsme pro vás fascinující spojení v jedinečné interaktivní aplikaci HATCHIMALS, jako další překvapení a možnost hrát si s HATCHIMALS. Bezplatná aplikace pro smartphony a tablety.

Buďte mezi prvními, kdo objeví magický svět vajíčka HATCHIMALS pro svoje děti. Stačí přijít do ZOO Praha a ještě před vchodem se vyfotit ‚ve vajíčku‘ a poslat fotku na e-mail soutez@happykidsplay.cz (předmět HATCHIMALS). Jedná se o první představení vajíčka včetně soutěže „ŤUK ŤUK, KOHO MÁŠ VE VAJÍČKU?“ v období od 28. 9. do 6. 10. Doprovodná akce proběhne v restauraci Altán u hlavního vchodu do ZOO Praha, kde se děti mohou vyfotit ve vajíčku, zasoutěžit si o tuto skvělou hračku a další dárky.

Následovat bude slavnostní ODHALENÍ – překvapení ve vajíčku na celosvětový HATCHIMALS DEN 7. října. Akci bude avizovat skoro dva metry vysoké HATCHI VEJCE umístěné v OC Letňany již od 28. 9. Druhou fázi bude doprovázet i aktivnější verze aplikace HATCHIMALS s rozšířenou realitou, kde si děti budou moci ještě více hrát a zažít další překvapení. Přidejte se s námi do magického světa HATCHIMALS a užijte si spoustu zábavy, překvapení a dárků ZDE FCB UDÁLOST HATCHIMALS !

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít