Možná se vám to občas stane. Jdete po ulici, popíjíte v baru nebo si třeba zajdete na sportovní utkání, koukáte, když vám padne zrak na člověka, kterého jste dosud neviděli a neznáte ho. Přesto si říkáte, že je vám povědomý. Jasně, že ano, když je podobný celebritě světového formátu!

Pánové, z téhle kočky vám půjde hlava kolem. A jestli vám připomíná Kim Kardashian, tak jste uhodili hřebíček na hlavičku. Ta podoba americké televizní celebrity a krásce s bulharskými kořeny je neuvěřitelná. A brunetka se tomu vůbec nebrání. „Míry modelky nemám. Ale určité podobnosti mých křivek s postavou Kim ráda využívám,“ usmívá se. I díky tomu dostává řadu nabídek na focení a momentálně dokonce přemýšlí, jestli se modelingu nebude věnovat profesionálně.

„Srovnání s Kim mi vůbec nevadí, právě naopak. Ráda provokuji, nevadí mi ani provokativní články,“ má jasno česká „Kardashianka“, která pracuje jako manažerka v jednom pražském módním butiku a na modeling proto nemá moc času. Chtěla by to však změnit. Jak prozradila, právě chystá nový book plný úžasných fotek, stala se tváří jedné módní značky a zvažuje i několik zahraničních nabídek na focení. Uvidíme, jak se česká Kim Kardashian rozhodne a jaké práci dá přednost. Každopádně se máme na co těšit, co říkáte?

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít