Jaké je to žít na opuštěném ostrově? Dobrodruh Bear Grylls to vyzkouší na 14 Američanech, které nechá celý měsíc na odlehlém neobydleném ostrově. Budou tam úplně sami a vše si budou natáčet. Zbyde jim jen to, co mají na sobě a pár základních nástrojů. Jak to celé zvládnou?

Světově proslulý dobrodruh a survivalista Bear Grylls posune podstatu přežití nejzdatnějších na další úroveň, když dá moderním americkým mužům tu nejtěžší výzvu. Dokážou přežít na opuštěném ostrově bez vymožeností dnešní doby, i těch, které pokládáme za samozřejmé?
111
Tato řada je určena výhradně vážným survivalistům. Nebudou se rozdávat ceny. Nebude se vyřazovat. Žádný vítěz. Žádné týmy kameramanů. Celou řadu natočili samotní účastníci. V šesti epizodách uvidíte 14 Američanů na opuštěném ostrově, zcela odříznutých od světa jen s pár kusy nářadí.

Seznámíte se s otcem v domácnosti, traumatologem, hasičem či obhájcem v trestních věcech. Každý z nich si potřebuje něco dokázat. Tento experiment je dožene na samou hranici jejich sil. Boj o holé přežití otestuje jejich fyzické, psychické i emoční limity. Dívejte se už od neděle 2. října ve 20:00 hod. na Discovery Channel.

444

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít