Po nevalném prvním filmu s Captainem Americou a o něco lepším druhém, nám na dveře klepe další film, kde bude tenoto fešný ken opět středem pozornosti. Ve slibném trháku Captain America : Občanská válka se ale objeví i mnoho jiných postav, takže možná má opravdu smysl zajít si do kina.

Pokud blonďatý zástupce světového míru pro vás není zrovna to pravé ořechové, těšte se na nejbohatšího superhrdinu pocházejícího z černé Afriky (O boháči s fetišem na Cat Woman si přečtěte víc ZDE.), socka superhrdinu Spidermana, světově proslulého Iron Mana, nebo Scarlet Witch, sexy dívku se strastiplnou minulostí a tajemnými schopnostmi.

Očekávaný film podle všeho prý nebude vůbec podle komiksové předlohy, což znamená, že se v něm může stát naprosto cokoliv. (Třeba to blonďatý svalovec ani nedotáhne do konce filmu.)

Pointa je, že Avengers jsou smolaři, což je rozdělí na dvě části. Jedna to táhne s Captainem a druhá s Iron Manem. Kteří se navzájem chtějí zabít. (A je fakt, že namakanej chlap v silonkách a hvězdičkou na štítu má asi lepší tým.)

Občanská válka má veliký potenciál stát se milníkem mezi Marvelovskými filmy. Může znamenat ztrátu některých výrazných a velmi oblíbených postav, například Iron Mana, milované Scarlet Witch, nebo i samotného Captaina. Jednou se bude mluvit o „časech před občanskou válkou“ a „časech po občanské válce“. Tak velká událost ve světě superhrdinů to může být.

Oba již zveřejněné trailery slibují hodně. Snad to ale není ten případ, kdy divákovi stačí vidět trailer a nemusí ztrácet dvě hodiny drahoceného času sledováním filmu, který je vlastně trailer, akorát se spoustou dlouhých pohledů a nikam nevedoucích dialogů navíc.

Capitain America : Občanská válka vtrhne do našich kin hned první čtvrtek v květnu. Do té doby o ní určitě ještě uslyšíte a možná se 5. května uvidíme na premiéře. A nezapomeňte se rozhodnout, jestli fandíte Captainovi nebo Iron Manovi!

https://www.youtube.com/watch?v=dKrVegVI0Us

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít