Již od představení iPhonu řady šestek se očekává nástupce také iPhonů s klasickou velikostí obrazovky 4 palce. Mělo by se jednat o levný plastový iPhone 6c, nástupce v současnosti nejlevnějšího iPhonu 5c.

Nicméně jeden nejmenovaný analytik společnosti Cowen and Company upozornil, že stopy po přípravě tohoto druhu telefonu vymizely již v průběhu března! Dále tento analytik zmiňuje, že iPhone 6c nejspíše nebude z důvodu nečekaného  úspěchu mobilního telefonu iPhone 6, což v Applu vzbudilo obavy z toho, že by jej inovovaný, menší a levnější (a tedy s nižšími zisky) telefon zbytečně kanibalizoval. A tak byly jeho přípravy pozastaveny a v letošním roce se s jeho uvedením na trh nepočítá.
Naopak se výrazně počítá s modernizací stávajících telefonů iPhone 6 a iPhone 6 Plus, který by měly dostat především více operační paměti a rychlejší procesory. Očekávaná označení budou zakončeny „eskem“, tudíž můžeme očekávat přídomky ve formě 6s a 6s Plus.
Je pak více než pravděpodobné, že v nabídce zůstane také současný model, jehož cena o něco klesne, aby zastoupil funkci levnějšího modelu.

Fanouškovský koncept modelu iPhone 6C

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít