V minulém článku jsme si nemohli být jistí, co na nás Apple chystá, ale už od 15.7.2015 to víme stoprocentně. Nové iPody jsou venku a je to vítaná aktualizace iPodů od roku 2012 (v případě iPodu Shuffle dokonce od roku 2010).

Pojďme si tedy shrnout, co vše se změnilo a začněme u toho nejmenšího!

1) iPod Shuffle se nikterak výrazných změn nedočkal a spíše se dočkal nového make-upu v podobě nových barev. Přibyly nové barvy a to: modrá, růžová, space gray, zlatá a červená.

Nové iPody - iPod Shuffle

 

2) iPod Nano je na tom velmi obdobně jako iPod Shuffle, takže nová barevná provedení a kapacita 16GB

Nové iPody - iPod Nano

3) Největší změnou mezi iPody si prošel iPod Touch, který dostal procesor A8, lepší fotoaparát a také nové barvy. Fotoaparát má nyní rozlišení 8 Mpx a umí natáčet zpomalené video v 240 fps. Přibyla i nová 128GB varianta. Nově také podporuje Wi-Fi 802.11ac. Displej zůstal beze změny. Cena na českém Apple Online Storu začíná na 6 490 Kč za 16GB variantu a končí na 12 790 Kč za 128GB variantu, což je o tisícovku méně, než za kolik pořídíte 16GB Wi-Fi model iPadu Air 2.

Nové iPody - iPod Touch

 

Když si to vše shrneme, tak kromě velkého updatu pro iPod Touch a obecně nových barev se vlastně nic nestalo. Takové tiché oznámení novinky skrze tiskovou zprávu bez většího rozruchu naznačuje, že iPody už nikdy pro Apple nebudou to co kdysi.

 

 

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít