S příchodem Apple Music a s tím aktualizace iTunes na verzi 12.2, tak jste si mohli letmo všimnout nových barevných variant iPodů a to všech modelů, tedy: iPod Shuffle, iPod Nano a iPod Touch. Mezi tyto nové varianty patří: stříbrná, vesmírně šedá, červená, jasně růžová, tmavě modrá a světle zlatá, přičemž poslední tři odstíny jsou v případě iPodů naprostými novinkami.

Navzdory tomu, že iPody jsou Applem oficiálně stáhnuté z produktů na jejich webových stránkách a jsou dostupné pouze z obchodu, tak nejspíš Apple něco chystá. Možná to budou nová vylepšení, ale nejspíše se můžeme dočkat pouze nových barev.

Nové barvy iPodů. 1Nové barvy iPodů. 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I tak jsou ale nové barvy poměrně vítané, protože naposledy se přišlo s novou barvou v roce 2013, kdy byla břidlicová barva pouze nahrazena vesmírně šedou. Ono tato novinka ohledně barev je pochopitelná…iPody se už neprodávají jako kdysi.

Pokud vás ale baví spekulace, máme pro vás jeden tip. Zaměřte se na fotografii na iPod touch, a to, jaké datum zobrazuje. Ano, je to úterý čtrnáctého. Není to možná pouze náhoda, že tento měsíc čtrnáctka vychází právě také na úterý. Je proto možné, že nových iPodů se dočkáme už 14. července?

 

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít