Každý vypráví něco jiného. Každá duše je něčím jiná. Já vím, že je to ohrané téma, že se o něm stále někdo mluví, ale i tak zůstává nepochopeno. Říká se, že nemůžeme pochopit to co jsme nezažili. Já tomu nevěřím, myslím si, že je to jen omluva pro hrubost a neschopnost soucitu v dnešní době.

Jak jsem řekla každý vypráví něco jiného. Já si vybrala příběh malé holčičky, kterou byste nerozlišili od ostatních lidí. Měla svoje sny, měla svoje naděje, měla svůj život. V očích jí tančila jiskra, malý plamínek, který v nich plál. Milovala svět a zvířátka, hrála si na malou princeznu a toužila ovládnout tajemná kouzla. Věřila v to, že ji neustále chrání její andílek strážný. Každý večer se dívala na oblohu a prosila hvězdičku o vyplnění přání.

Teď plamínek v očích nemá, už to ani není malá holčička, nemá už  iluze o životě a vlastně nemá už ani žádné sny. Svět se pro ní stal klíckou, ze které se nemůže dostat ven.

Jste asi zmateni a já se vám za to omlouvám, ale skutečně jsem nevěděla jak začít. V mých očích, byla něčím výjimečná a dovoluji si říct, že poznání s ní mi změnilo život.

Depressed Kid

Všímejte si dětí kolem sebe, možná se jim děje něco hrozného, ale oni to neřeknou.

Nikdo by to do ní ani do její rodiny neřekl. Ale ona každou noc plakala a každou noc si přála od hvězdičky jediné. Ať se z ní stane motýlek, který může uletět pryč. Každou noc předstírala spánek, když do jejího pokoje vkročil její otec. Každý den měla skloněnou hlavu a poslouchala nespočet nadávek. Viděla slzy svojí starší sestry, když řekla, něco co neměla. Jen poslouchala a dělala to co se po ní chtělo, ale to nestačilo. Jednou ji tak silně bili, že o ní přerazili dřevěnou vařečku, jednou si s brekem prohlížela svoje hýždě na kterých byla otištěná ruka, jež ji štípala i po nepříjemném okamžiku. Chovala se podle pravidel, ale nakonec to nestačilo. Její oči byly ve většině času v záplavě slz. Bála se tmy a neviděla světlo. Když jsem ji viděla naposled, podívala se na mě, v očích měla bolest a smutek, ruce se jí třásly, ale stejně v nich svírala béžového plyšového medvídka s mašlí, kterého dostala k sedmým narozeninám. Když jsem se ji jednou ptala, proč ho má nejraději, řekla mi, že je to vzpomínka na den, kdy se nikdo nehádal. Její malé drobné ručičky svírali jeho tlapku s nadějí, že takových dnů bude víc.

Každý rok byl více nesnesitelný a ona jen mlčky trpěla, něco v ní křičelo, něco v ní zoufale plakalo a snažilo se najít cestu ven z bludiště utrpení. Každý rok cítila větší a větší bolest. Nikdo se jí nezastal, nikdo za ni nebojoval. Byla na všechno sama. Postupem času přišla o všechno. Už neviděla svět v růžových barvách jako když byla ještě malou a nevinnou bytostí, začala se bát lidí, začala se bát života. Hrozně ráda bych řekla, že její příběh končí šťastně, ale to by byla jen pohádka.

Skutečný konec není vůbec hezký, protože nakonec ztratila sama sebe, ztratila iluze, svou čistou duši a i chuť žít.

Aniž byste věděli, tak spoustu dětí prožívá nesnáze, prožívá obrovskou bolest, ale nepoví vám možná nic. Trpí uvnitř a svou bolest si nechávají na tmavé noci, kdy plakají do polštáře. Nenechte, aby jediná naděje na lepší budoucnost byla zničena. Nenechte vzít dětem jejich dětství a iluze.

dítě, holčička, dětství - myboxx

Tyranství na dětech je největší zločin

 Tahle dívka mě inspirovala, stala se něčím co vám naprosto změní život a i přes to, že jsem se jí snažil pomoct, tak jsem to nedokázala a ona jednoho dne zmizela. Chtěla bych jí tenhle příběh věnovat a doufám, že opět čeká na úsvit slunka s pocitem, že vidí ten největší zázrak světa.

O autorovi

Denica
Lifestyle Blogger

Netuším co napsat, tohle mi nejde. Měla jsem tendenci se podělit o tom co prožívám každý den, s kým se setkávám, protože jsou lidé co mají zajímavé příběhy, které nikdo nezná a měl by znát.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít