Čtrnáct náctiletých dívek a chlapců se utká o kontrakt za milion korun, auto pro náctileté včetně možnosti udělat si na něj řidičák a další parádní ceny. Z castingů, které probíhaly ve městech po celé České republice, vzešlo celkem 9 finalistek a 5 finalistů. Z nich vzejde nový držitel titulu Pure Model 2018.

Na vítěze prestižní soutěže čeká nejen úžasný garantovaný kontrakt na jeden milion korun, ale také na sebe výrazně upozorní. „V porotě zasednou majitelé a bookeři předních světových modelingových agentur. Vítěze čeká parádní budoucnost. Netušil jsem, jak bude tento ročník silný, mám z finálové čtrnáctky obrovskou radost,“ usmíval se ředitel soutěže Roman Holárek. Ten není ve svém oboru žádným zelenáčem, vždyť to byl právě on, kdo objevil Mikolase Josefa či k modleingu přivedl tehdy třináctiletou novou Českou Miss Leu Šteflíčkovou.

Finalisté už mají za sebou několik soustředění a přehlídek. Dívky si premiéru na módním molu užily na jedinečné fashion show studentských módních návrhářů UMPRUM. Chlapci zase předváděli nové kolekce designéra Jana Černého v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Kdo získá kontrakt na milion korun, auto pro náctileté včetně možnosti udělat si na něj řidičský průkaz a další ceny budeme vědět už 3. října, kdy proběhne velké finále.

Foto: Pure Model 2018

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít