Zdravím všechny návštěvníky MYBOXXu!

V minulém díle jsme se podívali na to, jak si přidat myboxx na plochu u iOS zařízení a dneska se koukneme na to, jak takové přidání MYBOXXu na plochu vypadá u operačního systému Android.

Jako minule, tak i nyní se shodneme na tom, že je otravné do internetového prohlížeče neustále psát odkaz myboxxu a tak Vám nyní přinášíme návod na to, jak si dát MYBOXX na plochu. Pro vytvoření ikonky na ploše budete potřebovat mít zařízení s operačním systémem Android alespoň  ve verzi 4.2 a Váš výchozí internetový prohlížeč.

Tak jdeme na to ne?

  1. Neprve klikneme na tlačítko menu internetového prohlížeče.
  2. Následně klikneme na možnost „Přidat na plochu“.
  3. Poté se nám zobrazí dialogové okno s možností vlastního pojmenování naší budoucí ikony. Klikneme na možnost „Přidat“.
  4. A na ploše následně můžeme vidět ikonu MYBOXXu. Pokud na ní klikneme, tak se nám otevře MYBOXX ve výchozím internetovém prohlížeči. Cool ne?

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít