Tři definice pro mistrovství Evropy v extrémním kajakingu, které s maximální přesností specifikují tento svátek sportu v divoké vodě a hudebního festivalu. Díky kulatému desátému výročí, si Devils Extreme Race 2016 upevňuje své čestné místo mezi nejzásadnějšími adrenalinovými událostmi a lze tedy očekávat, že letošní ročník bude divočejší než obvykle.

Těšte se na nadupaný hudební program se spoustou zábavy, kterou si můžete již tradičně užít v camp areálu fotbalového hřiště na břehu řeky Vltavy v Loučovicích na Lipně. Mezi první potvrzené kepely patří například současná festivalová špička Megaphone, či pražstí rockeři Define Me.

Rozhodně také nepřijdete o jedinečnou exhibici těch nejlepší riderů na divoké vodě z celého světa, mezi které patří Mike Dawson, trojnásobný mistr světa Sam Sutton, současný dvojnásobný mistr světa Joe Murley a z českých luhů a hájů Vavřinec Hradílek. Dále pak také rozhodně nepřijdete o nejrůznější atrakce, chill-out zóny, pestrý castering, letní drinky, soutěže, kapely a DJ’s párty na několika scénách.

Součástí festival parku je i sociální zázemí, parkoviště, stanové městečko a basement o kapacitě 3 000 návštěvníků. Na Devils Extreme Race 2016 závodech a festivalu se potkávají hudební fanoušci a kajakáři z České republiky a celého světa, tak doražte i vy.

Nenechte si toto setkání ujít ani vy! Vstupné a kempovné je 100 Kč/osoba na oba dva dny.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít