Oblíbený herec Mirek Šimůnek budil o víkendu v pražském nákupním centru Europark Štěrboholy malé pozdvižení. Aby ne, přeci jen vyniká v rolích princů a žádaných krasavců. Přišel podpořit akci Dopisy Ježíškovi, která se letos konala již potřinácté. To, co každého zúčastněného rozhodně potěšilo, bylo to udělat, že udělají radost konkrétním dětem z dětských domovů.

A jak tráví Vánoce oblíbený herec a jaké vánoční rituály dodržuje?  Tak to budete hodně překvapení, Mirek má totiž každý rok černý puntík. Ptáte se jaký? Chodí pozdě ke štědrovečerní večeři: „Na Štědrý den se vždycky scházím s kamarádem a pokaždé se trochu pinknem, takže na večeři jsem asi ještě nikdy nedorazil včas. Ale svátky jsou svátky, je potřeba je oslavit,“ nekajícně a s mírnou nadsázkou prozrazuje Mirek.

 

Zdroj: EUROPARK

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít