Marvel a DC. Dva giganti na světovém trhu pro nerdy. Jsou tyto komiksové velmoce opravdovými rivaly, nebo je tak vnímají spíše jejich fanoušci? Jak dokáží prorazit na moderním trhu? Nepřežívají jen na vzájemném vykrádání? A co nás vlastně tolik bere na superhrdinech?

Od superhrdinských her na telefon, až po nejnovější trhák v kině. Marvel se nám nabízí všude, kde může. Skoro bychom uvěřili, že mu na trhu pro mladé chlapce, znuděné vlastním životem, nikdo nepřekáží. Ale je to právě Marvel, kdo překáží a to o něco starší firmě DC (To jsou ti s Batmanem.). Když DC pracně vyplodí nového hrdinu, Marvel za pár let proslaví nějakého značně podobného.

Vzhledem k obdivuhodné pracovní morálce Marvelu, který se zmůže na několik filmů ročně, a do toho ještě vydává seriály jako na běžícím pásu, zůstane vlastně většina snah DC pohřbena hluboko pod Agenty ze S.H.I.E.L.D.U. a Netflixovými kvalitkami, se spoustou hezkých zadků v obsazení. Marvel pomalu přesvědčuje diváky, že Superman je vlastně něco moc casual, tudíž ho standardní divák už nepovažuje za takového týpka jako kdysi. On totiž sexy slepec je taky stylař.

Ať už to je jak chce, firmy to nijak nehrotí. To spíše fanoušci se vášnivě dělí na dva tábory a v poslední době se k nim přidávají i herci, ale ti to dělají spíše ze srandy a kvůli těm fanouškům. (Of crs.)

Supersíla je rozhodně pořád v módě, možná i víc, než kdy dříve. Každý z nás je občas tou kráskou v nesnázích, která potřebuje zachránit a naopak, každému z nás se občas povede zachránit situaci. Takový je prostě život.

Článek o nejnovějším počinu Marvelu, který již brzy naprosto zastíní nového Batmana i se Supermanem si přečtěte ZDE.

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít