Nové telefony Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge, se v zásadě vzhledově vůbec nezměnily, avšak vylepšeních mají oproti minulým modelům víc než dost a fanoušky této značky ukájí velmi zdatně.

Před rokem vyplula na povrch řada nevolí, když se zjistilo, že telefony GS7 nemají místo pro paměťové karty a nejsou vodě odolné. Galaxy S7 všechny problémy eliminuje. Nový model má vylepšený design, místo pro paměťové karty, druhou SIM a vydrží pobýt 30 min pod vodou v hloubce až 1,5 metru.

Konference k novému výtvoru Samsungu v Barceloně přilákala kromě oddaných fanoušků i zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga. Mark pronesl krátkou řeč, kde vyjádřil chválu Samsungu, za práci, kterou odvádí na poli virtuální reality a prohlásil, že rok 2016 bude rokem VR a prostorového vnímání. Nechme se tedy přikvapit, co letošní sezóna ještě přinese.

 

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít