Má Madonna po tolika letech co říct?
Za Myboxx.cz65%
65%Celkem

Popová děva minulého století Madonna ( Vlastně Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, ale takhle dlouhé jméno se nechce psát ani jí.) minulý týden poctila Prahu svým koncertem. Má ale po tolika letech kariéry co říct? Stíhá vůbec rytmus své divoké show, když už jí táhne na šedesát?

Na koncert Madonny jsem vyrazila naprosto bez očekávání. Po velmi špatném předskokanovi (V životě jsem o tom chlapovi neslyšela a přišlo mi, že vlastně jenom poskakoval a řval sprostá slova… I když to je možná pointa dnešního rapu nebo tak něco.) a dalších dvou hodinách čekání jsem to chtěla už zabalit a jít domů. O půl jedenácté, když se Madonna konečně snesla na podium jsem se už dávno viděla doma v posteli. (A zbytek koncertu jsem přemýšlela, čím se dostanu domů, když nestihnu poslední metro.)BRIT Awards 2015 – Show

BRIT Awards 2015 - Show

Začátek koncertu vypadal velmi slibně. Disko křižáci, polonahé jeptišky… Divák se většinu času nemůže rozhodnout, jestli Madonna církev velmi prapodivným způsobem uctívá, nebo shazuje. Bylo to kontroverzní, hravé… Dokud nepřišel zlom a zpěvačce, stejně jako celému koncertu nezačala docházet energie. Diváci unavení tříhodinovým postáváním padesáti-sedmi letou zpěvačku také příliš nepodpořili. (Nedochvilnost se jí malinko vymstila.) Publikum bylo celkově trochu vlažné. (Unavené, přidušené, polomrtvé… Říkejte si tomu jak chcete.. )

Madonna si chytře vybírá snědé tanečnice aby její blond hříva zazářila mezi jejich temnými kadeřemi. Její show je plná zajímavých detailů (Například homosexuální pár při „postelovém tanci“.), které ale celkové pojetí akce úplně sežere, že si jich většina diváků ani nevšimne. Ke konci energii koncertu zachraňovali už jen akrobati a Madonnin smysl pro humor. (Nenechala se rozhodit ani transparentem oznamujícím, že si jeden z jejích fanoušků oholil prdel. Madonna umí dělat reference na blbiny, to se musí nechat.)

Dnes je popkultura na svém vrcholu, ale zároveň stojí před úpadkem. Co když už nikdo nevymyslí nic…Víc… Je v módě být co nejvíc kontroverzní, nevážit si ničeho, ze všeho si dělat srandu… Co když nás ale dostihne hněv těch, co si své hodnoty pořád chrání?

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít