Plovoucí vila je projekt s nádechem futurismu, který nemohl vzniknout nikde jinde než v Dubaji. Třípatrový dům na mořské hladině je unikátní sám o sobě. Tato plovoucí vila navíc nabízí ložnici a koupelnu ponořenou pod mořskou hladinou.

Komplex plovoucích vil

Unikátní projekt vzniká pod taktovkou společnosti Kleindienst Group, která jej postaví nedaleko uměle vytvořeného souostroví The World (Svět) v Perském zálivu na pobřeží Dubaje. Celý projekt je příkladem stylu, designu a dokonalého řemeslného zpracování. Nový komplex má obyvatelům a majitelům nabídnout takové pohodlí a zážitky, že se zřejmě změní význam slova luxus.

Developeři mají v plánu v okolí plovoucích vil zřídit umělé korály, aby byl výhled dokonalý. Dokončení celého projektuje naplánováno na konec letošního roku, plovoucí vily budou připraveny k nastěhování začátkem roku 2017.

Komplex 42 plovoucích vil je první svého druhu na světě a technicky vzato je složený z třípatrových luxusních lodí, které nemají pohon, ale i tak se vily mohou přesouvat, aby jejich vlastník měl maximální soukromí.

Plovoucí vila Mořský koník

Nabízí celkem tři patra o rozloze 158 m2. Nejvyšší patro je prostorem pro relaxaci doplněný minibarem a malou kuchyňkou. Dále venkovní sprchu a jacuzzi s prosklenou podlahou.

koupelna

Středová část plovoucí vily nabízí plně vybavenou kuchyni s jídelnou. V nejnižším podlaží pod mořskou hladinou naleznete ložnici a koupelnu s neodolatelným výhledem na bohatý podmořský život. Všechna patra jsou prosklená (je zde použito speciální sklo, které vydrží neuvěřitelný tlak vody). Hlavně v koupelně a ložnici si budete připadat jako v luxusním akváriu.

loznice

Cena luxusní plovoucí vily

Developerská společnost přesné ceny zatím tají, ale dostupné zdroje uvádí, že by se cena mohla pohybovat kolem 1,8 milionu dolarů. Údajně je již 35 vil prodaných, takže s nákupem neotálejte. Vilu ale nemusíte jen kupovat, některé budou určeny na krátkodobý pronájem.

Život pod vodou je váš sen? Neváhejte a objevte kouzlo plovoucích vil v Dubaji.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít