Pro psaní nemusíte nutně používat papír, pero nebo gumu. Digitální zápisník Sencor SXP 20 je alternativou k těmto tradičním psacím potřebám. Využít ho můžete jako poznámkový blok, kam si budete zapisovat úkoly, nákupní seznamy, upomínky. Jeho široké uplatnění oceníte jak doma, tak i v zaměstnání. Velmi vhodný je i pro děti jako praktická pomůcka pro studium nebo jen tak, na hraní.

Alternativa k tradičnímu papíru
Pro mnohé je legendární poznámkový blok během pracovního dne zásadní. Je to místo, kam si můžete zapsat poznámky, zaznamenat úkoly a plány, které chceme realizovat později. Ale přiznejte si, kdo z vás si dočasné poznámky uchovává? LCD digitální zápisník Sencor SXP 20 je navržen tak, aby se stal alternativou tradičního papíru. K zápisu poznámek a jako náhrada tužky slouží stylus, který je součástí balení. V případě, že budete chtít zaznamenaný text nebo obrázek změnit, stačí vám k tomu zmáčknout jedno tlačítko. Se zápisníkem nebudete zbytečně plýtvat papírem a bude tak chránit životní prostředí a zároveň šetřit váš rozpočet.

Nejen pro dospělé, ale i pro děti

8, 5 palcový LCD displej je vysoce kvalitní a mimořádně odolný. Velmi nízká hmotnost zápisníku, pouhých 110 gramů, která je daná mimořádně štíhlou a lehkou konstrukcí, vám umožní vzít ho s sebou prakticky kamkoliv. Může vám tedy dělat společnost jak doma, tak v zaměstnání i při studiu. Zápisník využijete i v situaci, kdy potřebujete zabavit vaše dítě. Ať už si vaše dítě bude chtít kreslit nebo psát či počítat. Jelikož je displej citlivý tlak, může tak vytvářet široké spektrum tloušťky tahů nebo tučné či tenké písmo založené na tom, jak tvrdě bude tlačit na stylus – stejně jako při skutečném psaní perem či tužkou na papír.

Doporučená cena je 499 Kč.
Další informace o výrobcích najdou zákazníci na stránkách http://www.sencor.cz/produkty.

SENCOR

patří k nejrychleji rostoucím značkám vůbec a v současné době nabízí své produkty na více než 50 světových trzích. Společnost byla založena roku 1969 v Japonsku a jejím hlavním cílem je nabízet výrobky, které splňují náročné požadavky současného zákazníka na špičkovou kvalitu a design. Ten se kromě funkčnosti vyznačuje i výraznou barevnou rozmanitostí u většiny produktových řad. SENCOR pravidelně rozšiřuje své portfolio, jež v současné době zahrnuje více než tisíc produktů v několika kategoriích. Mezi ně patří například kuchyňské spotřebiče, spotřební elektronika, domácí spotřebiče, kosmetika, AV, vybavení do automobilů a vybavení kanceláří.

Více informací o kompletní nabídce výrobků značky SENCOR naleznete na http://www.sencor.cz/.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít