Říká se, že naši náladu do velké míry ovlivňuje spokojenost s vlastním vzezřením. A protože vlasy jsou považovány za korunu ženské krásy, rozhodně se vyplatí investovat do vychytávek, pomocí kterých dosáhnete perfektní styling a spokojený výraz (nejen) v zrcadle, a to jednoduše a bez větší námahy.

S následujícími novinkami od francouzské značky BaByliss vám ho garantujeme po celý rok 2018. Tak ať je krásný, bohatý a plný zdraví – přesně jako vaše vlasy!

Pro zdravý začátek

Alfou a omegou zdravých vlasů je jejich správné sušení. S profesionálním fénem BaByliss 6675E nemusíte mít obavy o kondici svých kadeří ani při častém používání. Naopak, díky ionizační funkci budou vaše vlasy hydratované, jemné a zářivé. O perfektní styling se postarají vyměnitelné nástavce – tři trysky s různými šířkami vytvoří nadýchaný objem od kořínků a uhlazený look. Majitelky kudrnatých vlasů zase ocení difuzér pro jemné sušení vln. Teplotu a rychlost vzduchu si můžete podle potřeby nastavit až v 8 různých úrovních. Při přepnutí do módu turbo dosahuje rychlost proudění až 170 km/h. K dispozici je i funkce studeného vzduchu pro závěrečné zafixování účesu. Profesionální AC motor s příkonem 2200 W a pětiletá záruka od výrobce je garancí skutečně dlouhotrvající spokojenosti.
Doporučená cena BaByliss 6675E je 2690 Kč.

Pro neomezené možnosti stylingu

Pokud jste si zvykli na úpravu vlasů pomocí horkovzdušné kulmy, potěší vás i dvě další novinky BaByliss. Obě mají rotační nástavec s průměrem 50 mm a keramickým povrchem pro dosažení zářivého a hladkého účesu bez tepelného poškození vlasů. Teplotu a rychlost je možné nastavovat ve 2 úrovních, nechybí ani funkce studeného vzduchu a ionizační technologie, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů i samotný proces sušení a stylingu.

Rotační horkovzdušná kulma AS200E je doplněna i o žehlící nástavec, trysku na předsušení vlasů a další kartáč o průměru 20 mm.

Rotační horkovzdušná kulma AS250E má kromě 50 mm rotačního kartáče ve výbavě i menší 38 mm, speciální kartáč na rozčesávání vlasů a nástavec pro efektivní narovnání vlasů od kořínků.

Kulmy jsou spolu s příslušenstvím balené v elegantní cestovní taštičce.
Doporučená cena BaByliss AS200E je 1990 Kč.
Doporučená cena BaByliss AS250E je 2490 Kč.

Pro elegantní hladký look

Majitelky vlnitých vlasů, které nechtějí trávit každé ráno se žehličkou v ruce ocení praktické řešení ve formě horkovzdušné kartáče BaByliss AS140E, která v jednom kroku vlasy suší i narovnává. Díky funkci ionizace je celý proces šetrný a efektivní, takže se můžete těšit z hladkých a lesklých vlasů. Široký povrch kartáče pokrývají pevné štětiny, které vlasy perfektně rozčešou, a pevná keramická žebra doplněné silikonovými štětinami pro dokonalé narovnání vlasů. Kartáč má příkon 600 W a umožňuje regulaci teploty a rychlosti vzduchu ve dvou stupních.
Doporučená cena BaByliss AS140E je 1390 Kč.

 

 O značce BaByliss:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít