Některé kosmetické produkty ti v létě můžou usnadnit život. A určitě to není jen krém na opalování s SPF 50.

První věcí, kterou jsem zamilovala na první vyzkoušení je termální voda. Často mívám návaly a rozhodně to není tím, že jsem těhotná, nebo v přechodu. Mám s tím problém už docela dlouho, stejně jako mamka. V těchto případech mi pomáhá právě termální voda, kterou jsem poprvé vyzkoušela před pár týdny. Je skvělá na léto, do přecpaného MHD, nebo k moři, protože krásně zchladí pokožku. Navíc má zklidňující účinky, takže je to super první pomoc nejen na spálenou pleť. Prodávají se jak v mini verzi do kabelky, tak ve 300 ml balení.

kosmetika na léto

Ochranný balzám na rty s SPF se Vám bode hodit také. Seženete ho snad v každé drogérii za slušnou cenu. Věděli jste, že se díky faktoru snižuje pravděpodobnost vzniku oparů? Výrazné rtěnky jsou letos v kurzu, tak o rty nezapomeňte pečovat, ať jsou rty skvěle připravené na červené, oranžové, nebo neonově růžové barvy!

Peeling bychom měli provádět celý rok, ale co si budeme povídat, ne vždy je čas a nálada. Nepodceňujte přípravu pokožky na léto a udělejte si peeling obličeje, nebo těla. Peeling odstraní starou kůži a pokožku budete mít jemnou, jako nikdy. Já preferuji cukrové peelingy, které mi nedráždí pokožku, jako ty solné. Peeling si můžete vyrobit doma z běžných surovin. Na internetu je plno tipů, co a jak do peelingu dát. Inspirujte se!

Voděodolná řasenka se nám hodí jak na koupaliště, kam nechceme chodit úplně nenalíčené, tak na jaro, protože hodně z nás trpí alergií. Voděodolných řasenek jsem zkoušela nespočet a jen málo která mi vyhovovala. Na internetu je spousta recenzí – kdo hledá, najde.
kosmetika na léto
Každý rok, na začátku jara mám tendenci přecházet z parfémů na tělové spreje, které skvěle osvěží a jsou lehké. Spreje můžete sehnat v běžných obchodech nebo drogériích. Vůní existuje nespočet. Takže si vybere každý.
kosmetika na léto
Produktů, které mám ráda, existuje určitě mnohem více. Tohle jsou pro mě produkty, které používám prakticky denně.
Bez jaké kosmetiky si léto nedokážete představit Vy?

 

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít