Konec doby plastové. Nástup éry dřeva!
Kvalitní provedení krytů, které ale není pro všechny.
Funkcionalita90%
Ovladatelnost100%
Vzhled100%
Provedení100%
Cena50%
88%Celkem

Najít si pro svůj iPhone či iPad originální kryt, se kterým se můžete odlišit od davu, to je v dnešní době velmi obtížné. Nemluvě o tom, že mnoho plastových krytů se láme, ohýbá, rychle špiní,…mohli bychom neduhy klasických krytů jmenovat. Při běžném hledání v hlubinách internetu mě zaujala firma Thorn Case se svými kryty z různých druhů dřeva a tak jsem si řekl, že něco o nich víc zjistím.

Přírodní alternativou k běžným gumovým či plastovým krytům jsou kryty od české firmy Thorn Case. Tyto precizně zpracované kryty z bambusového( ale také i ořechového nebo javorového) dřeva jsou ručně vyrobené a zdobené laserovým frézováním, s možností si zvolit vlastní, zcela originální motiv. Hlavní přednost pouzder Thorn Case spočívá v jejich designu, který je jedinečný, zaujme na první pohled a navíc je tenký a lehký jak pírko (34 g).

Spolupracujeme s českými řemeslníky a grafiky. Chceme, aby lidé cítili kvalitu a chuť, která vychází z českých rukou, říká Robert Harmáček z firmy Thorn Case. Plastová nebo gumová pouzdra možná také splní svůj účel, příliš parády s nimi ale neuděláte, dodává Harmáček. V nabídce obchodu Thorn Case najdete pouze přírodní, precizně vyrobená pouzdra s důrazem na krásu, detaily i funkčnost. Díky použití přírodních materiálů jsou obaly šetrné k životnímu prostředí. Každý kryt se vyrábí několik dní, během nichž se výrobek postupně brousí, namáčí, olejuje a obrušuje laserem, aniž by ztratil své přirozené vlastnosti a barvu.

To pravé ořechové!

Každé pouzdro Thorn Case se skládá ze dvou dílů, které na desetiny milimetru přesně zapadají do sebe. Dřevo jako přírodní materiál se skvěle hodí k ochraně vašeho iPhonu nebo iPadu před poškrábáním nebo nárazy. Kromě toho se díky svým vlastnostem pohodlně drží v ruce při jakékoli teplotě nebo vlhkosti.

O společnosti Thorn

Společnost Thorn vznikla na podzim roku 2012 a zaměřuje se na výrobu pouzder z přírodních materiálů pro mobilní telefony a tablety Apple. Tým nadšených českých výrobců si klade za cíl změnit vnímání příslušenství pro mobilní telefony a tablety Apple. Výsledkem snažení společnosti Thorn jsou originální kryty na iPhone i na nejnovější generaci iPhone 6S a 6S Plus, a také na iPady. Thorn vytváří své produkty s maximální péčí a nadšením tak, aby uspokojily každého zákazníka.

Více na: www.thorncase.com

A co vy, jste zastáncem plastu nebo dřeva? Já jsem zásadně pro dřevo! Podělte se o svůj názor níže v komentářích!

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít