Kariéra

KARIÉRA – VOLNÁ MÍSTA:

CREATIVE REDAKTOR / BLOGER

POŽADUJEME:

– zkušenost s redaktorskou, blogerskou činností
– vynikající stylistické schopnosti
– velmi dobrou znalost českého jazyka
– kreativitu a maximální spolehlivost
– zájem o lifestyle
– nadšení a smysl pro profesionalitu
– komunikativnost a příjemné vystupování
– dynamičnost a flexibilitu

NÁPLŇ PRÁCE:

– informovat o lifestyle tématech
– kreativní tvorba obsahu webu a tvorba celkové koncepce
– dohled na textovou a grafickou podobu webu s cílem dosáhnout co nejvyšší míry návštěvnosti a atraktivity pro inzerenty
– psaní, kontrola a editace textů
– zodpovědnost za tvorbu publikací
– stanovení a kontrola dodržení termínů
– navštěvování kulturních akcí, přehlídek a festivalů
– spolupráce se známými osobnostmi a interprety
– fotografování , creative design

NABÍZÍME:

– zajímavou redaktorskou práci na atraktivním a rychle rozvíjejícím se projektu
– možnost podílet se na rozvoji webu MYBOXX
– mimořádně příjemný a mladý kolektiv
– odměny formou akreditací na jakoukoliv hudební i nehudební akci
– poskytnutí kvalitní praxe, následné doporučení
– zajímavé benefity, firemní akce
– finanční ohodnocení s ohledem na výkon
– press card

Životopis a referenční publikace s předmětem „Kariéra – Creative Redaktor / Bloger“
zasílejte na email:  myboxxteam@gmail.com

Zavřít