John Wick: Pán, ze kterého i mafie měla strach
Za Myboxx.cz70%
70%Celkem

John Wick (2014)

Vypadá to, že thriller Taken velmi příznivě ovlivnil celou větev dalších filmů, protože po Ekvalizéru tu máme další velice příjemný a pro mě překvapivý zářez, který na to, že je vyloženě žánrový, má potenciál, aby nezapadl do propadliště dějin. Že Keanu Reeves prakticky nestárne, je dobře známo a tady si po hromadě zbytečných rolí s lehkostí střihne elitního zabijáka, ze kterého je posraná i ruská mafie. Zvlášť když se mafiánský synek sekne a zabije mu psa, tedy to jediné, co mu zbylo po zesnulé manželce. Následuje takový kolotoč masakrů, který posouvá laťku amerického chápání revenge movie (na Asii to přecejen stále nemá) a likvidace nepřátel má takovou kadenci, že by jste to sotva stíhali počítat na svých rukou. Místy si můžete říct, že už to začíná být přehnané (a do Neesonovy grácie to má daleko), ale pokud u akčních filmů nemáte tendence věci moc analyzovat nebo racionalizovat, budete se bavit od začátku až do konce!

hodnocení: 7 / 10

Info k filmu ZDE.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít